הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
פתח/סגור תפריט
פתח תפריט

מרכז הזדמנות

מרכז התעסוקה של ירוחם
אנו שמחים לבשר על הקמתו של "מרכז הזדמנות" - מרכז התעסוקה של ירוחם. 
המרכז מוקם בשיתוף משרד הרווחה והעבודה, ג'וינט ישראל תב"ת ועמותת הצעירים בירוחם. 
המרכז נותן מענה של one stop shop    לכל נושאי התעסוקה: מרכז את מגוון תכניות התעסוקה, ההכשרות וההשמות (רשות מקדמת תעסוקה) הקיימות במסגרת מועצת ירוחם ומציע מענה מגוון לנושא התעסוקה לכל האוכלוסייה על שלל רבדיה.

מה מספק המרכז?

"מרכז הזדמנות" מציע מגוון שירותים הניתנים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום התעסוקה, ומותאמים באופן אישי לפונה. השאיפה היא שבסוף התהליך הפונה יקדם את עצמו תעסוקתית ע"י מציאת עבודה תואמת, יציאה ללימודים או קידום בעבודה.

השירותים כוללים ליווי אישי וקבוצתי ואף פעילות מקדמת תעסוקה של קורסים בתחומים שונים כגון: קורסי מחשבים, קורס עברית תעסוקתית, סדנאות לניהול כלכלת המשפחה מבית פעמונים, קליניקה למיצוי זכויות משפטיות, סדנאות לבחירת מקצוע ועוד. 
שלל התוכניות במרכז נותנות מענה לאנשים שאינם מועסקים למעלה ממספר חודשים ומחפשים לעשות שינוי בחייהם ובקריירה שלהם על מנת להשתלב בתעסוקה איכותית ומקדמת. כל הפונים למרכז יצאו ממנו עם ארגז כלים מקצועי משמעותי ויכולות חדשות שיאפשרו להם לצלוח ראיונות עבודה ביתר קלות, להצליח במרכזי הערכה, לדעת כיצד לנסח קורות חיים בצורה נכונה וכמובן, למצוא את העבודה המתאימה להם.

מתוך הבנה שהתעסוקה הולכת לכיוון של תעסוקה היברדית (משלבת עבודה כשכיר וכעצמאי), אנשים יידרשו ליצור לעצמם מקורות הכנסה נוספים להשלמת ההכנסה ולכן יש צורך בעידוד ופיתוח עסקים קטנים של נותני שירות דבר שיתמוך גם בפיתוח הכלכלי התיירותי אותו מתכננת המועצה.
המרכז יספק גם כלים מקצועיים ומיומנויות ליזמיות ויזמים הרוצים להקים עסקים.

מי שהיו בקשר עד היום עם רכזת ההשמה ענבל או עם רכז ההכשרות אסף, נכנסו כבר למאגר ונהיה איתם בקשר במידת הצורך למיצוי זכויות נוספות.
מי שעוד לא היו בקשר איתנו - נשמח שתפנו אלינו לתאום פגישה: 
ענבל בנישתי: 08-6583532 
שעות קבלת קהל (בתאום מראש) 10:00-16:00 , אחה"צ : (בתאום מראש)
מרכז הזדמנות